Napisz do nas

Firmaosoba prywatna

Dla firm

UŁAN BROWARBrowar Restauracyjny to miejsce o ponad 1350 m2, z możliwością przebywania w nim około 300–400 osób, skupia kilka stref:


browar Poznań

Piwo & Warzelnia

browar w Poznaniu

Kuchnia polska

bilard ułan browar

Bilard

impreza firmowa Poznań

Scena

piwo Poznań

Chillout
Schemat UŁAN BROWAR/ Schemat UŁAN BROWAR z wymiarami
a także
_Ogródek letni,
_odrębną przeszkloną salę (dla ok. 50 osób).

UŁAN BROWAR gwarantuje dobrą polską kuchnię, w której potrawy wychodzą wprost z pieca szamotowego, a można ich degustować m.in. przy warzonym przez UŁAN BROWAR piwie – w tej kwestii gwarantujemy nie tylko wyśmienite smaki, ale też różnorodne trunki powstające pod okiem Piwowara UŁAN BROWAR. Dla smakoszy słodkiego znajdą się typowo wielkopolskie czy poznańskie wypieki, a do tego herbata czy kawa przy nastrojowej muzyce…

Warto też skorzystać z atrakcji sceny U1 (koncerty muzyczne, stand up-y, filmy czy zdjęcia wyświetlane na ekranie w raz z pogadanką czy inne sceniczne atrakcje), pograć w bilard (8 stołów do Pool’a Olimpic 9ft. oraz stół Snooker’owy)  czy zrelaksować się w strefie chillout pełnej książek, planszówek wraz z możliwością zmierzenia się z grą kółko i krzyżyk, statki / okręty czy kraje i miasta.

Zapraszamy Firmy do UŁAN BROWAR na m.in.:
_spotkania integracyjne,
_szkolenie, warsztaty,
_wspólne oglądanie zdjęć z wyjazdu firmowego,
_uroczystą kolację lub obiad,
_wieczór taneczny,
_biznesowy lunch

Do tego oferujemy pomoc w organizacji noclegu i sali konferencyjnej na terenie City Park Poznań.

Warto zwrócić uwagę, że UŁAN BROWAR to także miejsce historyczne. Początki zespołu koszarowego, w którym w okresie międzywojennym stacjonował m.in. 15. Pułk Ułanów Poznańskich, sięgają XIX wieku. Fakt, że od 1828 roku Poznań został pruską twierdzą, miał istotny wpływ na rozwój budownictwa fortecznego, a wraz z nim i koszarowego w Poznaniu. >>więcej 

UŁAN BROWAR ugości każdego, gwarantując, że czas z nim spędzony będzie dawał rozkosz podniebieniu i upust każdej ułańskiej fantazji. Widzimy się

 

Zasady rezerwacji grupowych:
# Rezerwacja grupowa w UŁAN BROWAR obowiązuje od 5 osób.
# Każda rezerwacja grupowa może być dokonywana telefonicznie, ewentualnie mailowo, niemniej jest aktywna po jej potwierdzeniu przez UŁAN BROWAR; nie dokonujemy rezerwacji przez Facebooka i za pomocą SMS.
# Liczę na punktualność Gości. Jednocześnie informuję, że brak przybycia grupy w ciągu 15 minut od godziny rezerwacji skutkuje jej anulowaniem.
# Rozliczenie rezerwacji grupowych dokonywane jest na podstawie jednego, zbiorczego rachunku; przy rezerwacji grupowej UŁAN BROWAR nie rozdziela rachunków indywidualnie na Gości.
# Czas pobytu rezerwacji grupowych jest zgodny z godzinami funkcjonowania UŁAN BROWAR.

Życzę cudownie spędzanych chwil!

Kontakt:
info@ulanbrowar.pl
+48 888 085 222

Zaufali nam m.in.:

AMS, Allegro, Bridgestone, Candeo, GFK Poland, Lidl