Napisz do nas

Firmaosoba prywatna

KUCHNIA

UŁAN BROWAR jako Browar Restauracyjny może poszczycić się tradycyjną polską i wielkopolską kuchnią. Spore miejsce w tej kuchni zajmuje piec szamotowy opalany drewnem, na którym powstają potrawy.

Pyszny obiad lub kolacja to typowe dla UŁAN BROWAR. Do tego można spróbować złocistych trunków, które powstają w UŁAN BROWARpiwa o różnych smakach i armatach, przygotowywane wg unikalnych receptur Piwowara UŁAN BROWAR – Piwowar nie da nam się nudzić, gdyż co chwila inne warzy… Poza piwem w UŁAN BROWAR dostępne są inne napoje zimne i gorące – alkoholowe i bezalkoholowe.
Chcąc posiedzieć przy herbacie czy kawie oraz tradycyjnym cieście – UŁAN BROWAR też jest idealny. Także dzieci znajdą tutaj coś dla siebie – planszówki, książki, kolorowanki, gry w kółko i krzyżyk, kraje i miasta, statki...

Myśląc o leniwej niedzieli z rodziną czy wypadzie ze znajomymi w tygodniu albo wyjściu we dwoje i posłuchaniu muzyki – UŁAN BROWAR jest idealny. Planując imprezę firmową, UŁAN BROWAR jest idealny, gdyż pomieści sporo Gości na ponad 1350 m2. W UŁAN BROWAR nie tylko pysznie zjesz, ale także posłuchasz muzyki czy innych występów ze sceny U1, a także pograsz w bilard czy gry planszowe
w strefie chillout.

Już się nie możesz doczekać wizyty w UŁAN BROWAR?
Zarezerwuj miejsce.

info@ulanbrowar.pl
+48 888 085 222
otwarte codziennie: 13:00–00:00

Informujemy, że telefon czynny jest codziennie w godzinach otwarcia UŁAN BROWAR. Informujemy, że w przypadku dużego obłożenia Gości i wielości zamówień w UŁAN BROWAR mamy utrudnioną możliwość obierania telefonu, gdyż w tym czasie obsługujemy Gości na miejscu; będziemy wdzięczni za cierpliwy kontakt. Zachęcamy też do kontaktu mailowego – przesłanie maila nie stanowi finalnej rezerwacji, jej gwarancją jest potwierdzenie ze strony UŁAN BROWAR. Dla komfortu uprzejmie prosimy o dokonywanie rezerwacji z minimum 1-dniowym wyprzedzeniem, a w przypadku terminu od piątku do niedzieli – ze względu na bardzo duże zainteresowanie Gości – rekomendujemy dokonywanie rezerwacji z ponad tygodniowym wyprzedzeniem. Jednocześnie informujemy, że nie dokonujemy rezerwacji przez Facebooka.

Przy rezerwacji powyżej 15 osób czy też dla firm zachęcamy do ustalenia szczegółów dotyczących miejsca, atrakcji i menu.

Do zobaczenia w UŁAN BROWAR.

Zasady rezerwacji grupowych:
# Rezerwacja grupowa w UŁAN BROWAR obowiązuje od 5 osób.
# Każda rezerwacja grupowa może być dokonywana telefonicznie, ewentualnie mailowo, niemniej jest aktywna po jej potwierdzeniu przez UŁAN BROWAR; nie dokonujemy rezerwacji przez Facebooka i za pomocą SMS.
# Liczę na punktualność Gości. Jednocześnie informuję, że brak przybycia grupy w ciągu 15 minut od godziny rezerwacji skutkuje jej anulowaniem.
# Rozliczenie rezerwacji grupowych dokonywane jest na podstawie jednego, zbiorczego rachunku; przy rezerwacji grupowej UŁAN BROWAR nie rozdziela rachunków indywidualnie na Gości.
# Czas pobytu rezerwacji grupowych jest zgodny z godzinami funkcjonowania UŁAN BROWAR.

Życzę cudownie spędzanych chwil!

MENU UŁAN BROWAR


kuchnia polska

ułan browar menu

 

REZERWACJA

(English)

Firmaosoba prywatna