Napisz do nas

Firmaosoba prywatna

88 Concept

EightyEight Concept to filozofia, architektura, produkt i aura bliska człowiekowi; oparta o proste i inteligentne rozwiązania, swobodną atmosferę, przypieczętowana profesjonalizmem zespołu. Siedzibą konceptu stał się City Park Poznań, w którym to obecność pięciogwiazdkowego hotelu, centrum konferencyjnego, części mieszkalnej i biurowo-handlowej od 2008 roku tworzy szczególny wyróżnik na mapie Poznania.

Twórca idei jak sam „mówi tworzył miejsce, w którym chciałby żyć” i w ten sposób tworzy „Ministerstwo Szczęścia”. Rozwijający się projekt ma w swym portfolio: City Park Hotel&Residence, Wellness SPArk, Whisky Bar 88, Cigar Lounge, Restaurację CUCINA, Pizzę z Pieca na Drewno, Kawiarnię Cappuccina, UŁAN BROWAR, D.O.M. 88 i Kuchnię „Pod Gajem”.
Concept 88 w swojej strategii wspiera działalność CRS i tworzy szanse dla innowacyjności i promowania rozwiązań eko i smart. Koncept zbudowany na podwalinach pięciu zmysłów daje szansę każdemu, żeby sensualnie zanurzyć się w każdym obszarze – wzroku, słuchu, smaku, węchu i dotyku…
Koncept prognozuje rozwój o kolejne miasta i kraje; po poznańskim City Park Poznań już w 2020 roku do portfolio dołączy projekt flagowy – Warszawa Modlin Smart City.