Napisz do nas

Firmaosoba prywatna

SCENA U1

Na scenie UŁAN BROWAR grali już SMOLIK // KEV FOX, NOVIKA i Mr Lex, Matthew Clarck, Sławek Uniatowski, Bogdan Kierejsza i inni.

Scena UŁAN BROWAR aktualnie ugościć może występy pasjonackie, kameralne spotkania prywatne i firmowe, m.in.:

_stand up,
_projekcje filmowe (rzutnik i ekran na wyposażeniu),
_pasjonackie dyskusyjne kluby, możliwe także z projekcją filmową,
_spotkania tematyczne,
_spotkania firmowe,
_spotkania bliskich tuż po wyjeździe wakacyjnym, z którego zdjęcia można wspólnie obejrzeć.

Kontakt:
+48 888 085 222
info@ulanbrowar.pl
info@ulanbrowar.pl

Pytania dot. emisje na telewizorach, jw. meczów prosimy zgłaszać wg podanych wyżej danych kontaktowych.

Archiwum

Jazzowa scena U1 - koncert Jacques Kuba Séguin w UŁAN BROWAR

Tego jeszcze nie było! Premiera płyty i europejskiej trasy koncertowej artysty z Kanady, Jacques Kuba Séguin w UŁAN BROWAR 26.11.2016 od godz. 20:00.

Kilka słów o artyście…

Kuba Séguin, Polak zamieszkały w Kanadzie jest muzykiem, kompozytorem i trębaczem. Na swoim koncie ma cztery płyty i mnóstwo międzynarodowych nagród. Występował na najważniejszych jazzowych festiwalach na świecie. 16 listopada w Europie będzie miała miejsce premiera jego płyty LITANIA PROJEKT. Tego dnia zagra też premierowy koncert w klubie 12on14 w Warszawie.

Do udziału przy tworzeniu drugiej płyty formacji Litania Projekt trębacz Jacques Kuba Séguin zaprosił muzyków montrealskich: Frédérica Alarie, Jonathana Cayer i Jima Doxas oraz kwartet klasyczny Bozzini. Séguin jako kompozytor i aranżer oddaje w ręce słuchaczy utwory pełne wrażliwości i silnych muzycznych uniesień.

Płyta już uzyskała dwie nominacje do kanadyjskiego Grammy – ADISQ w kategoriach: najlepsza płyta jazzowa roku oraz najlepszy aranżer. Od 16 listopada br. płyta dostępna będzie również dla polskich słuchaczy. Będą mogli na niej znaleźć między innymi memento „Krajobraz dla Muniaka” czy cover „Miłość Ci Wszystko Wybaczy”. Z pozostałych utworów artysta tworzy pejzaż dźwiękowy, w którym przeplata wrażliwość z napięciem i siłą, inspiracje jazzem europejskim, daleką Północą Skandynawii i muzyką klasyczną. W pół drogi między improwizacją jazzową a zapisem klasycznej pięciolinii, płyta ta jest rodzajem muzycznego fresku zabarwionego melancholią.

10 listopada br. Kuba z zespołem zagra na Palm Jazz Festiwal, 12 listopada zawitają na Witamina Jazz Festiwal do Sandomierza, następnego dnia zagrają dwa koncerty w Berlinie (Niemcy), po powrocie grają w Piekarni Cichej Kobiety – Zielona Góra (14.11), a następnie premierowy koncert w warszawskim klubie 12on14 (16.11). 17 listopada będą gośćmi Mama Jazz Festival w Wilnie (Litwa). Od 20 listopada rozpoczynają koncerty klubowe w Polsce, m.in w Apropos – Wałbrzych, PIEC’art – Kraków (21.11), Przechowalnia – Łódź (23.11), Vertigo – Wrocław (24.11), Pod Filarami u Bogusława Dziekańskiego w Gorzowie Wlkp. (25.11), a zakończą 26 listopada w UŁAN BROWAR.

Wstęp wolny – tym razem UŁAN BROWAR stawia fanom dobrej muzyki.

Rezerwacja miejsc wyłącznie pod wskazanymi danymi kontaktowymi:
+48 888 085 222
info@ulanbrowar.pl

16/09

Smolik // KEV FOX na otwarciu UŁAN BROWAR

Novika & Mr Lex oraz gwiazda wieczoru – Smolik // KEV FOX zagrali na otwarciu UŁAN BROWAR. Był takže skrzypek Bogdan Kierejsza. Na drugi dzień usłyszeć mogliście Sławka Uniatowskiego.

UŁAN szykuje kolejna moc muzycznych atrakcji..

25/09

Rezerwacja

(English)

Firmaosoba prywatna

Chcesz u nas wystąpić?

Zgłoś występ